نصب نسخه جدید شاد 1400 (دانلود پیام رسان رسمی آموزش و پرورش)

دانلود و نصب نسخه جدید شاد 1400 (شبکه آموزش دانش آموز) که پیام رسان رسمی وزارت آموزش و پرورش است از طریق سایت shad.ir امکان پذیر شده است. اپلیکیشن شاد نسخه 2.9.7 ویژه سال تحصیلی جدید (1400-1401) تهیه شده و رابط کاربری آن تغییراتی نسبت به نسخه های پیش از آن کرده است.

نمایی از جدیدترین نسخه برنامه شاد ویژه سال تحصیلی 1400-1401

نمایی از جدیدترین نسخه برنامه شاد ویژه سال تحصیلی 1400-1401

شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) دومین تلاش وزارت آموزش و پرورش برای ارائه خدمات آموزشی بر بستر خاص پیام رسان است که علیرغم انتقادات و مشکلات اولیه، در بسیاری از شاخص های کیفی و کمی موفق بوده یا در حد مطلوب یا متوسط ظاهر شده و بخش قابل توجهی از کاربران آن یعنی دانش آموزان و معلمان و سایر ذینفعان مانند والدین و مسئولان این وزارت را راضی کرده است.

نسخه اولیه اپلیکیشن شاد حدود 1.5 ماه پس از بروز بحران بیماری کرونا در ایران و در نیمه پایانی سال تحصیلی 1398-1399 راه اندازی شد. همزمان با آغاز زودهنگام سال تحصیلی 1399-1400 نسخه دیگری از برنامه شاد ارائه شد که دارای امکانات متفاوت و بروزتری بوده و از نظر شاخص های کیفی مانند سرعت و پایداری شبکه نیز به مرور و در طول زمان بهبود زیادی یافت.

دانلود و نصب نسخه جدید شاد 1400 از سایت shad.ir

دانلود و نصب نسخه جدید شاد 1400 از سایت shad.ir

دانلود و نصب نسخه جدید شاد 1400 از سایت shad.ir

نشانی سایت رسمی شبکه شاد shad.ir است (برای ورود کلیک کنید) که در آن امکان دانلود آخرین نسخه رسمی برنامه شاد برای سیستم عامل اندروید فراهم شده است. همچنین لینک ورود به نسخه تحت وب پیام رسان شاد به نشانی web.shad.ir (کلیک کنید) در آن قرار گرفته که برای کاربرانی که گوشی های غیراندرویدی (مانند آیفون) دارند و همچنین برای استفاده در محیط کامپیوتر و لپ تاپ نسبتاً مناسب است.

2دیدگاه برای “نصب نسخه جدید شاد 1400 (دانلود پیام رسان رسمی آموزش و پرورش)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *