+12 تصویر پس زمینه مناسبتی و والپیپر میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

با تبریک تولد بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) ، به همین مناسبت، تعداد +12 تصویر پس زمینه (Background) بسیار زیبا برای کامپیوتر و رایانه های شخصی با عنوان والپیپر میلاد حضرت فاطمه زهرا برای استفاده کاربران جمع آوری کرده ایم.

برای دانلود و ذخیره هر کدام از والپیپرهای فوق ابتدا روی تصویر پیش نمایش مورد نظر خود کلیک کنید تا فایل کامل و بزرگ آن باز شود. سپس روی تصویر راست کلیک کنید و  Save Image As را انتخاب کنید یا روی صفحه کلید Ctrl+S را بزنید. سپس محل ذخیره فایل را روی دستگاه رایانه خود مشخص کرده و دکمه Save را بزنید.

در صورتی که می خواهید خیلی سریعتر یکی از تصاویر فوق را به عنوان بک گراند میزکار (Desktop) سیستم عامل ویندوز خود انتخاب کنید، بعد از کلیک روی تصویر پیش نمایش و باز شدن تصویر کامل و بزرگ، روی تصویر بزرگ راست کلیک کرده و Set As Desktop Background را انتخاب کنید و بعد از تنظیم موقعیت بک گراند (از طریق منوی Position) ، دکمه Set Desktop Background را بزنید تا تصویر مورد نظر شما به عنوان پس زمینه دسکتاپ ویندوز رایانه تان انتخاب گردد.

فایل لایه باز والپیپر میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

همچنین برای علاقمندان به هنر گرافیک و طراحی کامپیوتری که آشنا به نرم افزار فتوشاپ هستند و تمایل دارند فایل PSD یک والپیپر را به صورت لایه باز داشته باشند و تغییرات مد نظر خود را روی آن انجام دهند، والپیپر زیبای زیر را یافته ایم :

والپیپر میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

والپیپر میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) – برای دانلود تصویر کامل و استفاده به عنوان پس زمینه دسکتاپ روی تصویر کلیک کنید و برای دانلود فایل لایه باز به فرمت PSD روی این لینک کلیک کنید.

منابع:

یک دیدگاه برای “+12 تصویر پس زمینه مناسبتی و والپیپر میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *