شبکه خبر و اخبار تلویزیون را از اینترنت به صورت زنده تماشا کنید

شبکه خبر جمهوری اسلامی ایران (IRINN) که در تداول عامه با نام شبکه خبر شناخته می‌شود، یکی از شبکه‌های تلویزیونی دولتی کشور ایران است که در مجموعه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود. این شبکه به سبک شبکه‌های خبری مشهور جهان به پخش اخبار کوتاه و مشروح و برنامه‌های تحلیل خبر می‌پردازد. شبکهٔ خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران در ۲ آبان ماه ۱۳۷۸ به صورت آزمایشی و پس از یکماه در ۲ آذر ۱۳۷۸ آغاز به کار کرد.

اگر شما از علاقمندان برنامه ها و اخبار شبکه خبر باشید، احتمالاً در منزل یا محل کار معمولاً برنامه های شبکه خبر را از طریق تلویزیون دنبال می کنید. حالا اگر در زمان هایی که تلویزیون در دسترس نیست بخواهید از برنامه های خبری تلویزیون و به ویژه اخبار شبکه خبر اطلاع داشته باشید، می توانید از طریق اینترنت خبرهای این شبکه را به صورت زنده مشاهده کنید.

شبکه خبر و اخبار تلویزیون را از اینترنت به صورت زنده تماشا کنید

شبکه خبر و اخبار تلویزیون را از اینترنت به صورت زنده تماشا کنید

برای مشاهده پخش زنده شبکه خبر و سایر شبکه های تلویزیون ، می توانید به وبسایت پخش زنده صدا و سیما sepehr.irib.ir مراجعه کنید. البته پخش زنده شبکه خبر در این صفحه در دسترس علاقمندان به برنامه های خبری است.

وبسایت پخش زنده صدا و سیما که قبلاً با نشانی live.irib.ir در دسترس بود و الآن با عنوان سپهر به آدرس sepehr.irib.ir منتقل شده، امکان مشاهده پخش زنده تمامی شبکه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده است.

امکانات وبسایت پخش زنده صدا و سیما که برنامه های شبکه خبر و سایر شبکه ها را به شکل آنلاین ارائه می دهد:

پخش زنده

امکان مشاهده پخش زنده تمامی شبکه های تلویزیونی و رادیویی سراسری وبرون مرزی و استانی

EPG

امکان دسترسی به جدول پخش تمامی شبکه های تلویزیونی و رادیویی به تفکیک ، همراه با قابلیت مشاهده تمامی برنامه های در حال پخش شبکه ها در قالب یک صفحه با نما گرافیکی جذاب و پویا

ثبت نقطه نظرات

امکان ثبت وارسال نظرات مخاطبان در مورد شبکه یا برنامه خاص

لیست علاقه مندی ها

دارای قابلیت ایجاد لیست علاقه مندی ها توسط مخاطبان به منظور دسترسی آسان تر به شبکه های مورد علاقه

تفکیک شده بر اساس نوع شبکه

امکان دسترسی به شبکه ها به تفکیک رادیویی یا تلویزیونی سراسری واستانی و برون مرزی

قابل تطبیق با پهنای باند

دارای قابلیت پخش زنده شبکه ها مطابق با پهنای باند کاربر

اپلیکیشن های پخش زنده صدا و سیما

اپلیکیشن های پخش زنده صدا و سیما

اپلیکیشن پخش زنده صدا و سیما برای مشاهده پخش زنده شبکه خبر و سایر شبکه ها

از امکانات جالب وبسایت پخش زنده صدا و سیما و سیستم سپهر، ارائه اپلکیشن یا برنامه کاربردی رسمی برای مشاهده زنده کلیه شبکه های تلویزیونی و رادیویی از طریق تلفن های همراه و تبلت است. اپلیکیشن های موبایل پخش زنده تلویزیون در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید ارائه شده و برای سیستم عامل iOS که ویژه محصولات شرکت اپل است، وب اپلیکیشن در نظر گرفته شده است. البته

البته در سایت سپهر اعلام شده که برای گوشی هایی که سیستم عامل ویندوز دارند، و همچنین برای تلویزیون های هوشمندی که از اندروید استفاده می کنند، به زودی اپلیکیشن های مناسب ارائه خواهد شد.

اپلیکیشن اندروید پخش زنده صدا و سیما

اپلیکیشن اندروید پخش زنده صدا و سیما

دانلود اپلیکیشن رسمی پخش زنده صدا و سیما برای گوشی های اندرویدی

برای دانلود این اپلیکیشن اندروید ، 4 راه زیر در پیش روی شماست که البته توصیه ما اولی است:

  1. مراجعه به صفحه دانلود اپلیکیشن در سایت پخش زنده صدا و سیما به نشانی https://sepehr.irib.ir/app و کلیک یا تپ روی لینک مستقیم در قسمت «دانلود اپلیکیشن اندروید»؛ مهم ترین مزیت این روش که توصیه ما هم همین است، دانلود مطمئن از سایت صدا و سیما و استفاده از آخرین ورژن عرضه شده است.
  2. دانلود مستقیم با کلیک روی این لینک
  3. دانلود از مارکت کافه بازار
  4. دانلود از پلی استور گوگل که البته بعید نیست در آینده به بهانه تحریم نهادهای حاکمیتی ایران، شرکت گوگل این برنامه را از پلی استور حذف کند.

منابع:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *