عرضه اولیه ولپارس (لیزینگ پارسیان) با سقف قیمتی 320 تومان در 18 تیر 99

عرضه اولیه سهام شرکت لیزینگ پارسیان (نماد ولپارس) در روز چهارشنبه مورخ 18 /04 / 1399 در بورس تهران انجام می شود.

در اطلاعیه ای که در شبانگاه 15 تیرماه 99 وبسایت بورس اوراق بهادار تهران منتشر شده در خصوص عرضه اولیه سهام شرکت لیزینگ پارسیان با نماد ولپارس نوشته شده:

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز چهارشنبه مورخ 1399/04/18 تعداد400 میلیون سهم معادل 20 درصد از سهام شرکت “لیزینگ پارسیان” به عنوان پانصد و چهلمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش “واسطه گری های مالی به جز تامین وجوه بیمه و بازنشستگی” گروه “سایر واسطه گری های مالی “و طبقه ” اجاره داری مالی” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد ” ولپارس ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح پیوست می باشد:

اطلاعیه عرضه اولیه ولپارس

اطلاعیه عرضه اولیه ولپارس

اطلاعیه عرضه اولیه ولپارس

اطلاعیه عرضه اولیه ولپارس

معرفی شرکت لیزینگ پارسیان (سهامی عام)

شرکت لیزینگ پارسیان (تأسیس 1379) تحت نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و یکی از برترین‌های صنعت لیزینگ کشور است. این شرکت از مؤسسین کانون و انجمن شرکت‌های لیزینگ ایران به شمار می‌رود.

لوگوی شرکت لیزینگ پارسیان

لوگوی شرکت لیزینگ پارسیان

فعالیت شرکت لیزینگ پارسیان شامل خودروی سواری و کار، لوازم‌خانگی و رایانه‌ای، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، ماشین‌آلات صنعتی، معدنی و راه‌سازی، شناورهای دریایی و تجهیزات بندری، املاک خدماتی، اداری، تجاری و … را در برمی‌گیرد. در حال حاضر این شرکت سبدی متنوع از فعالیت‌ها در صنعت لیزینگ را داراست. از طرفی در راستای استراتژی‌های توسعه بازار، در حال زمینه‌سازی برای ورود به حوزه لیزینگ ناوگان حمل‌ونقل هوایی است.

شرکت لیزینگ پارسیان از نظر حجم فعالیت در بین برترین‌های صنعت لیزینگ بوده و بخش عمده‌ای از بازار لیزینگ کشور را به خود اختصاص داده است. مجموعه لیزینگ پارسیان از دانش تخصصی و تجربه بالا در ارائه خدمات متمایز به اقشار مختلف جامعه برخوردار است.

منبع: وبسایت لیزینگ پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *