ارزش پالایش یکم ۲۱ مهر | بیشترین خروج پول حقیقی از کدام نماد پالایشی بود؟

به گزارش نبض بورس، در ابتدای معاملات شبندر مثبت و متعادل و شپنا و شبریز منفی و متعادل شروع به کار کردند. در پایان معاملات همه نماد‌های پالایشی کاهش قیمت داشتند شپنا، شبریز و شبندر همگی قرمزپوش شدند. در معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی برای سومین روز متوالی به سهام شپنا (پالایش نفت اصفهان) تعلق داشت که ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی آن ۸۱ میلیارد تومان بود، همچنین بیشترین صف فروش نیز به شپنا (شرکت پالایش نفت اصفهان) تعلق داشت که در پایان معاملات صف فروش ۱۸۵ میلیارد تومانی داشت و نماد‌های شپنا و شبندر از نماد‌های تاثیرگذار بر افت شاخص بودند.
سهامدارانی که بعد از یک سال از فروش هنوز این صندوق را نگهداری کرده اند، الان زیان ۲۸ درصدی را متحمل شده‌اند.
نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا) کاهش ۴.۵۱ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۴.۴۵ درصدی و شبندر (پالایش نفت بندرعباس) با کاهش ۳.۰۳ درصدی امروز را به پایان رساندند و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) به دلیل افزایش سرمایه ممنوع متوقف بود

ارزش پالایشی یکم ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰

امروز چهارشنبه ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۳.۲۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۱۴ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۵۷ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۱.۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۱۸ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۱۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۱ هزار و ۵۳۵ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون ۳۰۷ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۶۶ درصدی نسبت به روز معاملات ۱۱ هزار و ۷۴۳ تومان معامله شد.

مشاهده مطلب در وبسایت منبع: نبض بورس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *