سود ولکار را چگونه دریافت کنیم؟

به گزارش نبض بورس، عرضه اولیه شرکت لیزینگ کارآفرین با نماد ولکار بعنوان چهارمین عرضه اولیه سال جاری در تاریخ چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰انجام شد و در این عرضه اولیه ۲ میلیون و ۹۱۰ هزار و ۳۸۸ کد مشارکت داشتند که به هر کد ۵۱ سهم در سقف قیمت ۲۲۰ تومان اختصاص یافت.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیرینگ کارآفرین در روز ۷ تیرماه سال جاری با حضور ۸۲ درصد سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابرسی و بازرس قانونی و ناظرین به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید و در انتها به ازای هر سهم ۱۶۵ ریال سود تقسیم گردید.

طبق اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۲۰ خردادماه بر روی سایت کدال قرار گرفته سهامدارانی که در تاریخ مجمع سهامدار این شرکت باشند، سود نقدی خود را به شرح زیر دریافت خواهند کرد:

سود سهامداران حقیقی که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن‌ها در سامانه سجام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ثبت شده است، در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۴۰۰ به حساب بانکی اعلامی آن‌ها واریز خواهد شد.

سود سهام سایر سهامداران حقیقی فاقد کد سجام از تاریخ با مراجعه به کلیه شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور و با اراِیه اصل کارت ملی و اعلام کد بورسی نسبت به دریافت مطالبات خود اقدام نمایند.

خوانندگان محترم می‌توانید در صورت مواجهه با هر مشکلی از طریق واتس‌اپ (این لینک) 09222375591 برای صفحه «صدای سهامدار» پیام بفرستید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

مشاهده مطلب در وبسایت منبع: نبض بورس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *