ارزش پالایشی یکم ۱۲ اسفند ۹۹

به گزارش نبض بورس، واحد‌های پالایش یکم در ادامه روند مثبت دیروز، امروز ۱۲ اسفند ماه نیز در بازه مثبت معامله شد و ۴.۲۴ درصد افزایش قیمت مواجه شدند و در مجموع تاکنون حدود ۱۵ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.
همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) رشد ۴.۵۷ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۴.۸۹ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۹۵ درصد رشد را تجربه کردند و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) تنها نماد منفی امروز را با ۱.۶۴ درصد افت به پایان رساند.

ارزش پالایشی یکم ۱۱ اسفند ماه ۹۹

امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۴.۲۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۳.۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۹۷ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

مشاهده مطلب در وبسایت منبع: نبض بورس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *